1OSIR2020 KartaKlienta

BEZPŁATNA KARTA KLIENTA (karty będą wydawane "KLUBOWICZOM" po 12 stycznia 2020 roku)

Liga siatkówki: Morświny i Victoria wygrali swoje mecze!

min 6kolejka5 marca 2013 r. odbyła się piąta kolejka Zbąszyneckiej Ligi Piłki Siatkowej. W pierwszym meczu zagrały ze sobą drużyny z szansą na pierwsze miejsce. ZST Morświny Zbąszynek pokonały 3:2 Trechub Zbąszynek. W drugim meczu Victoria Kaława pokonała Foczki Zbąszynek i dalej znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli.

Ma jednak jeden mecz więcej niż druga drużyna – ZST Morświny. Za tydzień mecze odbędą się w hali sportowej przy ZST w Zbąszynku, a za dwa tygodnie odbędą się ostatnie pojedynki.

ZST Morświny Zbąszynek – Trechub Zbąszynek 3:2 (26:24, 25:17, 19:25, 19:25, 15:12)
ZST: Dembniak, Gajewski, Janicki, Muszyński, Zaremba, Mól oraz Kadaj, Kowalczyk, Łyszczak, Marciniak
Trechub: Olejniczak, Gurdak H., Kubiak, Najda, Kluj, Prokopiński oraz Buchert, Kwaśniewski, Skałecki, Szulc, Freyer

Po bardzo ciekawym meczu ZST Zbąszynek zwyciężyło 3:2. Pierwsze dwa sety dla ZST. Gdy wydawało się, że będzie łatwo 3:0, wtedy Trechub zwyciężył w kolejnych dwóch partiach i zrobiło się 2:2. Decydujący piąty set do 12 zwyciężył ZST i wygrał w całym spotkaniu 3:2. Po tym zwycięstwie ZST ma olbrzymią szansę na wygranie całej ligi, gdyż mają do rozegrania teoretycznie dwa łatwiejsze spotkania z Rogozińcem i Foczkami. Po tym spotkaniu zawodnicy ZST mają wspaniałe humory przed zawodami eliminacyjnymi do wojewódzkich finałów licealiady, które odbędą się 13 marca w hali ZST.">mecz1 k5

Foczki Zbąszynek – Victoria Kaława 0:3 (8:25, 14:25, 14:25)
FOCZKI: Dylewska, Mencel, Michalczak, Grina, Szymkowiak, Solarek oraz Sikorska, Rzechaczek, Greab
VICTORIA: Gąsior J., Gąsior R., Suchecki M., Suchecki J., Klewańczuk R., Klewańczuk M. oraz Tomczak

Choć dziewczyny nie zdołały ugrać choćby seta, fajnie było zobaczyć drużyny, które bawi siatkówka. Wielkie brawa dla chłopaków z Kaławy, nie tylko za podejście do tego spotkania, ale za miłą niespodziankę dla naszych pań w postaci przepięknych kwiatków. Dziękujemy w ich imieniu">mecz2 k5