1OSIR2020 KartaKlienta

BEZPŁATNA KARTA KLIENTA (karty będą wydawane "KLUBOWICZOM" po 12 stycznia 2020 roku)

3 kolejka ZLPS: Dwa mecze po 3:0!

min 3ksW trzeciej kolejce Zbąszyneckiej Ligi Siatkowej padły dwa wyniki po 3:0. Najpierw wygrała drużyna Trechub Zbąszynek, a później ZST Morświny Zbąszynek. Spotkania odbywają się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Zbąszynku.

W tabeli prowadzi Trechub. Tyle samo punktów mają ZST Morświny Zbąszynek, jednak mają gorszy współczynnik setów. Trzecie miejsce zajmuje ubiegłoroczny zwycięzca Victoria Kaława.

Trechub – Foczki Zbąszynek 3:0 (25:5, 25:9, 25:10)

Trechub: Buchert, Olejniczak, Kwaśniewski, Najda, Kluj, Freyer oraz Prokopiński, Szulc, Kurzyński
Foczki: Dylewska, Mencel, Grina, Szymkowiak, Greab, Solarek oraz Sikorska, Michalczak, Rzechaczek

Mecz bez historii. Trechub zwyciężył zdecydowanie w trzech partiach. Z całą pewnością był to fajny mecz kontrolny dla dziewczyn, które mogły z silniejszym rywalem powalczyć i pograć w polu. Widać było, że dziewczyny był już myślami na turnieju w Kosieczynie, w którym zapowiedziały zwycięstwo. Turniej już w piątek 22 lutego w Kosieczynie. Trzymamy kciuki. Pamiętajcie o konkursie.

" type="application/x-shockwave-flash">" />

r ewasikorska

Ewa Sikorska - Foczki Zbąszynek

r wojciechbuchert

Wojciech Buchert - Trechub Zbąszynek

Błękitni Bukowiec – ZST Morświny Zbąszynek 0:3 (16:25, 15:25, 18:25)

Błękitni: Bogucki K., Bogucki Ł., Pawłowski, Dorosz, Dorywała, Wierzbicki oraz Wiśniewski
ZST Morświny: Dembniak, Gajewski, Janicki, Zaremba, Połomka, Muszyński oraz Kowalczyk, Marciniak, Kadaj

Zwycięstwo ZST po ładnym meczu. Najładniejszy trzeci set, w którym długo utrzymywał się wynik remisowy (13:13, 18:18), ale na końcu ZST odjechało i zwyciężyło ostatecznie 3:0, odnosząc drugie zwycięstwo w lidze. Tym samym ZST  i Trechub bez porażki prowadzą w lidze, ale Trechub przewodzi, gdyż nie stracił jeszcze seta w rozgrywkach.