1OSIR2020 KartaKlienta

BEZPŁATNA KARTA KLIENTA (karty będą wydawane "KLUBOWICZOM" po 12 stycznia 2020 roku)

Artix Cymbergaj Cup

min artix418 stycznia 2013 r. odbyła się czwarta edycja turnieju Artix Cymbergaj Cup. Do zawodów zgłosiło się osiemnastu uczestników. Dzesięć panów i osiem pań walczyło o atrakcyjne nagrody - w tym o telefon komórkowy Nokia 500. Turniej przeprowadzono systemem każdy z każdym w grupach, a następnie walka od ćwierćfinałów dla najlepszych uczestników.

W kategorii kobiet najlepsza była Aleksandra Napierała, która w finale pokonała Magdalenę Nowicką. Trzecie miejsce zajęła Marta Antczak. W kategorii panów najlepszy był Łukasz Miszta. Drugie miejsce zajął Jakub Gurdak, a trzecie miejsce Paweł Antczak.

Nagrody rzeczowe ufundował Pan Eugeniusz Richter, właściciel stacji paliw Artix w Chlastawie. Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku.